Ένας καλός λόγος για να παρακολουθήσετε ένα blockbuster, μια κωμωδία ή ένα δράμα στη μεγάλη οθόνη. Την Πέμπτη 27 Οκτωβρίου, ημέρα Γιορτής του Σινεμά, απολαύστε την αγαπημένη σας συνήθεια με ενιαία τιμή εισιτηρίου 2€.
Η Γιορτή του Σινεμά σας προσκαλεί να επιλέξετε τις ταινίες που θέλετε να δείτε, σε όποιον κινηματογράφο θέλετε, σε όλη την Ελλάδα.
Η ενέργεια αυτή διοργανώνεται από τους διανομείς κινηματογραφικών ταινιών και έχει την υποστήριξη των επιχειρήσεων των κινηματογραφικών αιθουσών πανελλαδικά.
Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε το landing page εδώ
#giortitoucinema #giortitoucinema22
![](https://nb.bbend.net/media/news/2022/10/20/1363588/-----Poster.jpg)